| Park1Suin a întrebat:

Hei, puppy dog eyes.As vrea sa imi rearanjez astazi camera.Nu stiu cum s-a o fac. Ceva idei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti genul de om aventurier si activ o poti face verde sau albastru orice nuanta vrei. Daca eti genul de om Barbie sauprintess atunci o poti face roz sau mov. Daca esti genul de om pirat sau spiderman atunci o poti face rosie sau albastru inchis cu negru. Daca esti genul de om relaxat si simplu fa-o galbena sau portocalie. Ii poti pune tapet, desigur. Bafta!

| KateMiddleton a răspuns:

Inspira-te de un stil si fa totul intocmai.Pe mine m-a ajutat. Poti sa faci totul invers:schimbi patul cu dulapul, masa cu scaunele.Succes! Funda?

| Lou222 a răspuns:

Dai Funda lui toxxic are mare dreptate! sunt de acord

| LoveYourEyes a răspuns:

Pai,ai putea sa ii dai o culore vie, un roz sau un portocaliu. daca esti mai "crazy" de fel..de ce nu un verde deschis? smug O poti decora cu poster-uri. Poti sa iti iei o lenjerie de pat, la fel, colorata si cu niste pernite pufoase. Daca nu prea ai bani. poti rearanja mobila incat sa ii dai un aer mai sofisticat.big grin

| bogdanosul a răspuns:

Fa-ti curat caci te bate mama!laughing