| anonim_4396 a întrebat:

Renovez o casuta, are o camera si o bucatarie. Bucataria are o lungime de 1/3 din camera.Nu stiu nici cu aproximatie dimensiunile dar as vrea niste idei pentru decor,nu vreau ceva sofisticat, ceva clasic cu un semineu.Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| dorulacatus a răspuns:

Va sugerez sa intrati pe www.euconstructor.ro si sa rasfoiti acolo. Este un site informativ despre constructii, cu multe categorii in care sunt sigur ca veti gasi idei.

| neutrino a răspuns:

Pana la semineu vezi daca ai unde pune un aragaz, o masa si eventual frigiderul.

Răspuns utilizator avertizat