| MisSKaprizZ a întrebat:

Hei TPU am nevoie de niste nume pentru catelushi ciau ciau... ofer fundutza celor mai faine nume.....mersi

Răspuns Câştigător
| mayucka01 a răspuns:

Poti sa ii pui nume in gen daca e fata jessye iar daca e baiat pentru rasa chow chow mie imi place mult numele bufi

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YumiSukinanda a răspuns:

Bobita, lessie, sara, lasy, lusy, labuta, leo, puffy, teo, tina. happy funda?

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Bubico, Bobi, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade.
Sau poti gasi mai multe pe http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| MisSKaprizZ explică (pentru Luka杀手的女孩):

Mersi dar am nevoie de nume putin mai simple