| Usain_Teodora_1997 a întrebat:

Am un catel de numai o luna si are paraziti interni! Luna aceasta avem multe cheltuieli si tata nu-si permite sa-l ducem la veterinar deoarece numai consultatia corta cam 80 lei! I-am administrat o pastila luata de la farmacia veterinara. Astept de ceva timp (2 ore) ca el sa scoata aara parazitii insa nici un rezultat.Ce pot face? P.S. domnisoara farmacista mi-a zis ca ar trebui eliminati intr-o ora

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. O sa ii elimine. Si eu cand adumam cainii si pisicile de oe strada tot pastile le dadeam (prima data) si a doua zi eliminau parazitii.
Dar luna viitoare, ar fi mai bine sa il duci la veterinar,

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pana maine dimineata ii va elimina, numai sa ai grija sa o urmaresti unde isi face nevoile sa strangi imediat.
Si eu am o pechineza si la fel i-am dat pastila si abia a doua zi a eliminat.
O zi bunahappy