| Akyta a întrebat:

Hei TPU, am un pui de ciobanesc german negru 2 luni, si problema e ca are cateva fire albe pe piept, ce inseamna asta? Si are ceva daca ii dau carne cruda de pui?

Răspuns Câştigător
| Katy222 a răspuns:

Deci nu ai de ce să te sperii cu firele albe de pe burtica pentru este normal sa ii crească și fire albe sunt niste mici dereglari, dar nu se întâmplă nimic.Iar cu carnea cruda de pui eu zic sa nu ii mai dai carne crudă, mai bine fierbei-o si nu o să ai probleme cu cățelușul pentru încă este micuț și digera foarte greu carnea cruda! Sper ca te-am ajutat!