| Cr7adi a întrebat:

Cat timp se plimba un ciobanesc german de 5 luni pe zi?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai zici ca stai la curte.in conditiile astea plimbarea nu este obligatorie dar e recomandata,pentru ''socializarea'' lui, sa-l plimbi odata pe zi, cam 25-30'.pentru inceput, evita locurile aglomerate.

| InsaneDoll a răspuns:

Iarasi uh cu cainele taurolling on the floor
Poi daca il lasi sa se plimbe iti zic eu ca numai vine inapoilaughing
Aaa si acum vrei sa-i faci program cainelui tau thinking ok...deci sa inteleg ca inainte sa-l trimiti afara ii zici sa nu se plimbe mai mult de x orerolling on the floor

| Mikidutsa01 a răspuns:

Hey am si eu unul
Eu il scot dimineata la 07:00, il mai scot pe la 12:00, pe la 17:00 si pe la 21:00
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking