| NicollNikkyKv a întrebat:

ce baieti vedete dar nu romani cunoasteti adica care sa nu ii stie multa lume adica sa nu apara din secunda in secunda la tv sa nu fie atat de cunoscut aici ca Zayn Malik... dar sa fie draguti. cum ar fi Cody Lee, eu n-am stiut de el am aflat sie u nu de mul
Dau funda la cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| LadyChill a răspuns:

-Dylan O'Brien :X:X
-Tyler Posey
-Chace Crawford
-Ed Westwick
Sper sa iti placa, acestia sunt actorii mei preferati happy

3 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Eu sunt baiat dar parerea mea e ca un un actor bun si chiar si o vedeta este Taylor Lautner.Tu in calitate de fata presupun ca vei fi limba dupa el!(din spusele si altor fete)

| OodanteoO a răspuns:

Buna,mereu pe site-uri acestea apar diversi retrdati, scuzami jignirea in fine as vrea sa vad de unde esti daca vr raspunde

| NicollNikkyKv explică (pentru OodanteoO):

De la mama din burta laughing happy!