| Cocki a întrebat:

Ce pot desena? Ca am desenat aproape tot ce am gasit e google la imaginisadCe pot desenahappyDati link-uri happy va rog... Dau funda la cel mai folositor raspuns
Scz categoria

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Desenează peisaje de munte/mare,portrete, flori, copaci, figuri geometrice, fructe, etc.
Baftă!

| MadalinaD a răspuns:

Daca ai talent poti sa mergi la un club de desen (asta daca nu esti deja); poti incerca sa faci portretele fiecarui membru al familiei din poze, sau sa desenezi fara un model, pur si simplu ce iti trece in acel moment prin minte. Sper ca ti'am fost de ajutor. happy

| HolyPotato a răspuns:

Sunt de acord cu stanstefan,fii creativa! Daca te pasioneaza moda spre exemplu deseneaza o colectie de haine (dar nu copiate ci dupa imaginatia ta) incearca sa desenezi portrete, naturi statice, picteaza peisaje, animale; poate daca asculti muzica in timp ce desenezi iti va veni mai usor inspiratia.

| Monna a răspuns:

Www.deviantart.com
dar. la search trebuie să scrii in engleză.
Găseşti foarte multe. succes. :)

| stanstef a răspuns:

Poate ar fi timpul sa treci mai departe de a copia imaginile incearca sa studiezi proportile corpului uman alea fetei tehnici noi si sa iti creezi propriile tale opere de arta fara a copia munca altuia.winking