| BoyX6Boy a întrebat:

Cum pot desena foarte bine, am incercat cu linii ajutatoare (sunt stangaci) si vreau sa imi... UPGRADEZ abilitatie de desenat... Ma ajutati!?

Dati-mi cat mai multe informatii ca sa pot desena cum trebuie, nu asa : asa. Si ala e raspuns...

Stiu ce vreti... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miky69 a răspuns:

Am inceput acum 1 an si ceva sa desenez. Eram afon, zero barat. N-aveam nici 1 treaba cu desenu.N-am luat ore. Singura metoda prin care poti invata de 1 singur sa desenezi, este sa desenezi toata ziua.Cautati obiecte cat mai simple si incearca sa le desenezi. In timp o sa devii tot mai bun, dar dureaza! Asa ca, ia o foaie, un creion, 1 radiera si dai bataie. Asta e Hard Way.

Easy way : Du-te la ore de desen. Vorbeste cu profesorul tau de desen si sigur o sa te ajute happy

Bafta.

| BoyX6Boy explică (pentru Miky69):

Eu nu zic ca sunt afon! laughing Stiu foarte bine sa desenez, bine, nu chiar foarte da, merge sa-sa... Vreau neaparat sa desenez, dar stii ceva, cum ai fost asa de atent incat deja ai raspuns?!

| Miky69 a răspuns (pentru BoyX6Boy):

Pai atunci am intrat pe site, si mi-a batut la ochi treaba cu desenu big grin

si prin,, afon,, voiam sa zic ca am luat-o de la zero. big grin

| BoyX6Boy explică (pentru Miky69):

A... De jos in sus, mdea... Am aplicat asta deja, mersi!