| EuTeIubescBa a întrebat:

Cum fac ca sa imi pun o poza de profil la facebook, dar sa nu se vada mare? doar la prfil, iar daca dă in albumul " fotografii de proofil " sa nu arate poza? plss help. funda

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Incarci poza, si apoi o stergi.
Ramane cea pe care ai incarcat-o dar cand o sa intre in album nu va vedea poza.
Simplu!

1 răspuns:
| albertoalex a răspuns:

Dai pe foto care o ai acum la prfil alegi fotografia laurma astepti sa se incarce dai acolo micsorare cand se incarca si dupaceaia nu intra decat la foto de prefil de acolo o strgi si gatawinking