| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

(Facebook) Cum pot sa sterg o poza care apare in albumul "Fotografii de coperta" sau "Fotografii de profil"? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Dai pe poza ca sa o maresti, apoi in josul ei, cand treci cu puseul peste o sa iti apara un buton : Optiuni, sau options... depinde de limba
Dai acolo si apoi delete photo!

| bugara a răspuns (pentru PanaceuUniversal):

Merci!

| Roxy5199 a răspuns (pentru PanaceuUniversal):

Acum nu mai am nici o poza de profil

7 răspunsuri:
| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică:

Va multumesc enorm!

| mgvr a răspuns:

Click pe poza->optiuni->delete this photo

| SorodocAnca a răspuns:

Dai pe poza care doresti sa o stergi in poza acolo jos scrie..., obtiuni si dai la stergeti aceasta fotografie.:* Funda?happy

| Nenciu_Aurel_1982 a răspuns:

Dai pe click pe ea si vezi ca jos scrie delete sau pastrare dai delete yes si gata:*

| Ghita_Constantin_1962 a răspuns:

Fotografii de profil