| Nayuky a întrebat:

Hei tpu..eu as vrea sa imi iau un Akita inu japonez, si mai am un caine metis de labrador parca de 4 ani care e la sat dar il voi aduce aici. Avand in vedere ca el e obisnuit mai mult cu mama si tata.iar dintre mine si fratele meu mi se pare ca il prefera pe fratele meu..credeti ca se vor intelege avand in vedere ca eu vreau sa il dresez pe cainele meu sa il plimb.Cei doi caini vor sta in curte..si nu stiu daca se vor intelege..adica nu cred ca se va lua de el cat timp e pui, si pana creste cred ca se vor acomoda.voi ce spuneti?
Dau fundita.
Multumesc^.^^.^

2 răspunsuri:
| MiKutzelu34546 a răspuns:

Este foarte bine ca sunt de varste diferite, incearca sa ii apropii sa se joace va fi okay o sa vezi!big grin

| 96SeB96 a răspuns:

Da cum a zis si PrYsE, dar sa te joci la fel de mult cu ei si sa le pui mancare in boluri diferite.