| anonim_4396 a întrebat:

I-am promis unui baiat ca ii voi face niste poze, insa chiar nu am idei, adica niste poze pentru profilul de pe facebook si stiti, ce poze as putea sa ii fac daca sta pe o banca? Nu avem unde altundeva sa mergem deci. va rog, imi dati niste idei? Nu vreau sa-l dezamagesc

2 răspunsuri:
| Truxiie a răspuns:

Dacă e un peisaj frumos, el arată bine, camera face poze clare, o să arete binewinking smug

| Meow a răspuns:

Ai putea sa-l pui sa stea pe banca, cu picioarele intinse, cu privirea in stanga sau in dreapta ( depinde pe ce parte il pui sa stea), cu capul pe spate si cu o mana pusa pe gat...Nu stiu daca e o idee buna, dar merita sa incerci! ^_^