| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Hei TPU happy Imi puteti recomanda niste anime? Nu imi plac cele gen Naruto, Bleach etc. Sper ca intelegeti.
Daca va ajuta preferatele mele sunt : Tokyo Ghoul si Nikki Mirai big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shingeki no Kyojin
FMA Brotherhood
Kimi ni todoke
One punch man

| FlorinGamingRo a răspuns:

Shaman King, BeyBlade, Inazuma Eleven, Blade!

| MariaSilvia1999 a răspuns:

Preferatul meu este Owari no serapha, dar Kiseijuu: Sei no Kakuritsu a aparut cam in aceeasi perioada cu tokyo ghoul.

Mai recomand Deadman Wonderland, Shingeki no Kyojin, Shiki, Hellsing Ultimate, Akame ga Kill( foarte tare) Gokukoku no Brynhildr.

| MariaSilvia1999 a răspuns:

Sau zoku natsume yuujinchou ^^ il ador :p