| nevermind3322 a întrebat:

Sunt din Cluj-Napoca. Am o femela metis (cand am adoptat-o mi s-a spus ca e metis de labrador) frumoasa. Chiar astazi a fatat. Am imperecheat-o cu un mascul tot metis (de ogar). Amandoi sunt frumosi. Daca sunt persoane interesate de adoptii, oriunde prin imprejurimi (in tot judetul Cluj) va rog sa imi spuneti, insa rog seriozitate. Si daca aveti idei cum as putea face anunturi pe net ca sa vada cat mai multi, va rog sa imi spuneti de asemenea. Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

De ce i-am mai imperecheat daca sunt metisi? Nu te-ai gandit ca o sa te lupti ceva cu ei pana in ia cineva? Nu stii ca metisii nu sunt doriti de nimeni? Cu ce scop i-ai inmultit? Au ceva deosebit, vreo aptitudine, temperament, trasaturi? Imperecheati in zadar, fara nici un scop...

| nevermind3322 explică (pentru RedNose):

Da, au un temperament extraordinar. Mi s-au cerut pui, insa 4. Cu 3 pui nu am ce sa fac. Asta e treaba.

| RedNose a răspuns (pentru nevermind3322):

In fine... pune anunt pe mercador,tocmai, intra pe facebook si cauta pagini si posteaza si acolo. te sfatuiesc ca data viitoare sa nu-i mai imperechezi, daca erau de rasa si aveau pedigree, da, da asa nu...