| ciocolataaa91oanaa a întrebat:

Hei TPU, sunt si eu interesata sa cumpar un pui de bichon maltese sau havanez. joi e ziua mea si chiar imi doresc asta love struck eu sunt din Bacau, poate ma poate ajuta cineva :*!

2 răspunsuri:
| DSabb a răspuns:

De ce nu intri pe mercador.ro sau me tocmai.ro? Sunt o multime de anunturi acolo. Si la multi ani si multi inainte

| Iordanescu_Iulia_1999 a răspuns:

Buna. M-am interesat pentru tine pe internet si am vazut ca in Bacau este un magazin Cora in care se gaseste un Pet Shop. Programul este de Luni pana Duminica de la orele 09:00-22:00; adresa este: Galeria Comerciala a Centrului Comercial Bacau (in incinta CORA, langa DOMO); Strada Milcov; numarul 2-4 in judetul Bacau. Telefon: 0234.533.673 iar Modil: 0734.004.276. Acum depinde unde locuiesti tu, dar eu una, as merge oriunde sa imi iau caine :*
Sper ca ti-am fost de ajutor happy