| MadutzaMadda496 a întrebat:

Cu ce programe de editat videouri, pot edita pe tableta?
FUNDA√

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Editoare video Android:
AndroVid; KineMaster Pro; Video Maker Pro Free; VidTrim; WeVideo

| Ciprian996 a răspuns:

Salut! pai sant multe aplicatii pentru asa ceva intra pe google play store si gasesti acolo dar uite aici o aplicatie acceseaza link-ul si downloadeaza aplicatia http://www.mediafire.com/? xgm018yy84e45z6. aplicatia este din site-ul meu si til dau gratis si este 100la100 curata este scanata cum dr.web. daca gasesti vreo aplicatie pe google play store si costa bani eu iti pot face rost de ea gratis doar lasa raspuns sau contacteaza-ma pe id de mess. darck_angel1555

| CrinaMadalina a răspuns:

Video Show