| diddy_7476 a întrebat:

Heii! As vrea sa stiu ce hobbie aveti pentru ca eu inca nu l-am gasit!

8 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Eu tocmai am descoperit cat de mult imi place sa fac diferite grafice.
(editare poze, creeare de grafice) Toata lumea imi zice sa unt foarte reusite.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai mie imi place sa ma plimb cu rolele si sa cant.

| 321PaulinA123 a răspuns:

Mie imi place sa cant, sa pictez, sa patinez si fac modeling cred ca se poate numi si asta un hobihappy

| saryxstar_8444 a răspuns:

Kanto muzica dans teatru vreau sa fac chitara si pian

| pwp a răspuns:

Mie imi place sa raspund pe TPU, sa citesc si sa cant!
noroc cu gasirea hobby-ului tau!

pa-pa

| dayana01 a răspuns:

Pai daca esti in cautare de hobbie trebuuie intrr-o zi in care te plictisesti sa faci diferite lucruri:dansat; cantat; pictat; desenat; citit poate chiar invatat orice.si vezi care dintre ele te linisteste; nu te mai face sa te gandesti la probleme.

| Tiberius a răspuns:

Mie-mi place sa fac misto de minore d-astea emo

| Pl3asantNightmar3 a răspuns:

Pai eu de cand eram mica desenam din lipsa de ocupatie; stilul, preferintele s-au schimbat de atunci, insa, hobby-ul a ramas acelasi