| botosel a întrebat:

eu cu o colega vrem sa facem un fel de serial pentru youtube, numai ca ideea noastra nu prea are o actiune. asa ca ne-am decis sa ne gandim la altceva. aveti idei? cel/cea care vine cu cea mai buna idee va fi strigat la fiecare final de episod.

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Pai pe tine sa te cheme Cherryuta si pe prietena ta Strawberryta, mai adaugati cateva care una sa fie Merisor, si alta Bananysor. si faceti - lumea fructelor -.

Puteti avea un cantec cu,, Mancati sanatos! Noi suntem fructele voioase care va dau vitamine sanatoase! " laughing

Si serialul s-ar putea numii,, Lumea fructelor - mancati sanatos "

Tu fiind Cherryuta iti faci un costum roz-rosu in forma de cireasa cu ceva verde sus ca o creanga verde, si la colega ta ceva durduliu oval roz-rosu cu buline negre.

Mai puteti sa va imbracati in animale, tu pisica, ea caine - daca vreti ceva hasliu - si colega ta (cainele) te va prinde, tu fugi, si dai de un hingher si hingheru prinde cainele si tu te strambi la el. chestii big grin

Bafta love struck

| Ronnix a răspuns:

@OffTopic: Daca nu ne platiti tot degeaba.hee hee
@OnTopic: Pai... voi ar trebui sa va ganditi la asta thinking de unde sa stim noi la ce va pricepti voi? =)

| adya77 a răspuns:

Ati putea lua povesti de pe acest site si sa le transformati in film e ceva din lumnea reala si poate gasiti si raspunsuri pentru persoanele de aici! bafta

| deni a răspuns:

Eu as face un show despre moda divertisment showbizz lumea mondena... ceva cu numele de genu' BARFA CU FETELE sau DE PRIN LUMEA VEDETELOR