| d33adhya88 a întrebat:

Hei. Am nevoie de carte la matematica si nu-mi vine sa dau 30 de lei pe ea. Vreau sa o fac la xerox de la o colega dar ideea e ca si ea are tot xerox. Profa a zis ca nu e ok sa facem xerox dupa xerox. Aveti idee, se vede rau?

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Eu am făcut xerox după xerox la niște foi dintr-o carte așa cum zici tu și a ieșit, dar cel mai sigur e să faci xerox după vreo 4 foi și să vezi cum iese, dacă e ok, eu zic ca merge happy.