| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am auzit de curând de un program prin care se plasează câinii pensionați din armata sau de la politie unor familii. Tata a fost sergent in armata si a avut un câine lup. Ne dorim mult un astfel de animal loial plus ca e si o fapta buna care merita făcută... Îmi puteți spune de unde putem adopta un cățel FUNDA ( PS scuzați categoria)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa se adreseze in scris M.Ap.N.: http://www.mapn.ro/contact/

| joaxenul explică:

Si... Daca ne adresam M.Ap.N putem adopta un caine?