| joaxenul a întrebat:

Heii TPU am pus aceeași întrebare in categoria Timp liber laughing am auzit de curând de un program prin care se pot adopta câini pensionați din armata si de la politie. Sunt din București îmi puteți spune de unde pot adopta un astfel de cățel?

2 răspunsuri:
| diabolykull a răspuns:

Cainii pensionati din politie sau armata RAMAN la cei ce i-au crescut laughing)

ar fi culmea sa cresti un caine loial, fidel etc timp de 10 ani, apoi sa-l arunci ca pe o carpa.

| joaxenul explică:

Nu se cresc 10 ani. Cainii se pensioneaza in jur de 4-5 ani. si nu toți rămân la crescător. Exista un program prin care poți adopta un astfel de cățel...