| Linna312 a întrebat:

Heii TPU ...care dintre aceste doua rase de caini sunt mai dragalasi ...rasa CHOW CHOW sau POMERANIAN?

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna.E foarte dragur si CHOW CHOW insa daca as fi in locul tau cred ca as alege POMERANIAN>Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoveNiki a răspuns:

Pomeranian! big grin

| manuelaaa a răspuns:

Buna Ayane!
Sunt superbi amandoi, dar din punctul meu de vedere Pomperian este ma dulce deoarece e micutlaughing:X tot timpul am avut o sensibilitate pentru rasele scunde.
Sper ca te-am ajutat!:*
P.s: si chow chow este incredibil:X

| Veterinar a răspuns:

Chow Chow, un caine foarte dulce. Si eu am avut unul acum 3 ani big grin

| Anduuu a răspuns:

Mie imi plac mai mult catelushii chow0chow!-parerea mea

| BoOboO_8282 a răspuns:

Pomeranian :X, funda? 'batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Ambele rase sunt pur si simplu adorabile! day dreaming
Chow Chow este mai mare si Pomperian mai mic, dar in rest ambii is pufosi si dragalasi. love struck

| Sayoko a răspuns:

Mie mi se pare mai dragalasi chow chow love struck

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Pomeraniam
Fundaa?

| gabrilion a răspuns:

Ambii sunt dragalasi, doar ca Chow Chow nu sunt asa jucausi si sunt independenti+, sunt greu de dresat. Eu ti-as sugera Pomeranian. Sper ca te-am ajutat.

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Chow chow!

| Fundita a răspuns:

Pomeraniam love strucklove strucklove struck
Fundaa? :d