| Denysuk_3788 a întrebat:

Care rase de caini va plac cel mai mult? Mie Haski sau Chow-chow. Ii ador :X

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Şi mie imi plac foarte mult câinii huskyhappy. Au nişte ochi superbilove struck.

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Mie imi plac Cocker Spaniel, absolut prietenosi, Chow-chow, la fel asa de draguti si Golden Retriever.

| Mina a răspuns:

Chow-chow! Ii ador! Imi voi lua si eu unul, odata... happy

| Daiana90 a răspuns:

Chow-chow si terrieri:X:X:X:X moor dupa ei:X:X am poze cu chow-chow in toate culorile si cu limba albastrahee hee si mov deci sunt super ca niste ursi:X:X si terrieri iti vine sa ii mananci cat sunt d mici si de scumpi. :*:*:* ai gusturi bune si hasky au ochii aia albastrii :X:X bestialihee hee

| ZeroBarat1 a răspuns:

Ciobanescul romanesc mioritic. excelent imi apara casa :laughing),, alte preferinte nu prea mai am, ceaoo

| Cata_4886 a răspuns:

Chow chow ii ador :X:X!
o sa imi iau si eu la vara unul!