| վፀiፀፀ a întrebat:

Heii TPU`!batting eyelashes Cine imi poate spune si mie cam cat costa un pui de bullmastiff si un pui de cane corso?happy

Multumesc`! Fundaa`!

Răspuns Câştigător
| Mariana27 a răspuns:

Cane corso am eu. si am dat 380euro pe el. Cu pedigree happy

2 răspunsuri:
| jasminnaisa a răspuns:

Eu am un cane corso l-am luat cu 500 de euro l-am luat de mic avea 5 saptamani dar am un prieten care are cane corso de vanzare is pui au 3 luni si ii vinde cu 250 300 euro negociabil dar la 3 luni is pana la genunghi si cresc foarte mari 1 metru 1 metru 10, 20 cam asa si in greutate 90 95 de kg... daca esti din cluj-napoca si doresti imi poti lasa un mesaj pe TPU!