| Andruta05 a întrebat:

Heiii TPU. happy. Imi puteti recomanda niste aparate foto profesionale, cu valoarea sub 1000 RON. (10 milioane)? Multumesc anticipat! [fundita]

3 răspunsuri:
| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Am un Nikon d3100 dar este 22 milioane, deci nu prea cred ca vei gasi, are 14, 2 mega-pixeli, il am de la Altex, poti sa iti ei unul in rate daca nu iti permiti, sau Nikon s9100 cu 12, 1 mega-pixeli 10 milioane.
Viziteaza magazinul Altex ca sunt multe, dar iti recomand Nikon deoarece este cel mai bun aparat DSLR profesional si neprofesional.
Succes!

| Strumf a răspuns:

Nu găsești DSL-R sub 1000RON (în magazin). Dacă vrei să-ți iei SH ai putea să cauți un Canon EOS 400D. Desi ai grijă la funcționalitatea lui. Baftă! happy

| Vali5681 a răspuns:

Salut.Am eu un aparat Nikon d3000 cu obiectiv tamron af 18-200mm în foarte bună stare cu 1200 lei. Dacă doresti îţi trimit şi fotografii.