| RappMusicc a întrebat:

Heiiii! Dintre Husky ( http://mercador.ro/oferta/pui-husky-siberian-IDH8BT.html #0480e373f6; r:46; s: ) si Amstaff ( http://www.publi24.ro/......f6556.html ) ce ati alege? Dar de ce?

Husky acestia nu au ochii albastri dar au unii frati din aceeasi parinti bineinteles care au ochii albastri dar sunt mai scumpi? La maturitate li se vor face ochii albastri?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Negociezi. Spui ca ai gasit la un alt om unii mai ieftini. si daca o tine pe ai ei, spui ca, cainii aceia erau putin mai uratei, insa mult mai ieftini. si probabil o convingibig grin

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Femela husky mi se pare uratica, parca nici nu e ingrijita cum trebuie. Un husky nu trebuie sa aiba neaparat ochii albastri ca sa fie de rasa, pot fi unul albastru si unul caprui, ambii caprui sau ambii albastri. Ochii nu se mai schimba.

Amstaffi aia de fapt nu sunt amstaffi sunt pitbulli. Puiul din ultima poza aduce a amstaff dar cred ca e mix amstaff cu pitbull.

| Lou222 a răspuns:

Eu as alege husky. Sunt mai inteligenti si mai afectuosi. Nu li se fac ochii albastrii nici la maturitatesad

| RappMusicc explică (pentru Lou222):

Pff.Dar unchiul meu are unul idendic cu acela si depinde cum te uiti daca te uiti de sus se vad albastri si din fata negri! Are si unii la 600 roni dar cum as putea sa o conving pe aceea femeie sa ii dea la 300?

| Lou222 a răspuns (pentru RappMusicc):

Negociezi. Spui ca ai gasit la un alt om unii mai ieftini. si daca o tine pe ai ei, spui ca, cainii aceia erau putin mai uratei, insa mult mai ieftini. si probabil o convingibig grin

| Lou222 a răspuns:

Merci:*