| MateiAndreea a întrebat:

Hello all! As dori sa adresez o intrebare, pentru cei care sunt pasionati de tehnica fotografica, si nu numai.Care sunt modalitatile, ce trebuie sa contina o fotografie pentru a deveni fotografie de tip "alter ego". Vreau sa elimin posibilitatea de a edita fotografia(Photoshop). Ma puteti ajuta, va rog, cu niste idei? O zi buna tuturor

1 răspuns:
| DekaMari a răspuns:

Photoinstrument eu folosesc dup parerea mea este bun are si cateva imagini cum se foloseste si la ce foloseste www.photoinstrument.com/PhotoInstrument_setup.exe