| andreea200214 a întrebat:

Hello. Vreau sa ma apuc de Youtube. Imi place sa filmez peisaje de pe cladiri, din natura, in general chestii urbane. Am nevoie de un nume pentru canalul meu de Youtube. Sugestii va rog?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

View-channel.ro sau beautiful world ro
astea sa le pui ca si titlu..cum e la un blog. atrage mai mult.
(asta ca sa ne promovezi si pe noi romanii)
poti folosi addmefast ca generator, daca ai nevoie!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Urban vlog se va intelege ca este despre tot ce incluzi tu.

| Donsavas a răspuns:

Iti multumesc! daca te mai pot ajuta cumva, nu ezita sa imi scrii aici sau in privat. mai pui o intrebare si iti raspund la ea cat pot de bine, cu mare drag! poate te pot ajuta si in alte privinte sau macar incerc happy succes la vlog!