| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de YouTube si am cateva intrebari :
1. N.am camera web, e bine daca filmez cu tableta?
2. Dupa ce filmez pun clipul pe pc. Exista vreun program cu care pot face sa apara tot felul de chestii pe ecran la video?
3. Ma cheama Gabriela si vreau un nume mai original pentru YouTube. Idei?happy
4. M.am gandit ca, canalul sa fie despre sfaturi. Adica vreau sa le dau altora sfaturi. Si bineinteles ca am sa fac si provocari si am sa fac si provocari si chestii amuzante. Cum vi se pare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. da
2. http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html
3. gabrielle și adaugi încă ceva, nu știu :-?
4. ok
5. baftă;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. da.
2. Adobe premiere
3. folosește numele tău real
4. nu văd de ce ți-ar asculta cineva sfaturile.

| StoeanVlad1980 a răspuns:

1.Tabletele nu filmeaza bine
2.Cyber Liknk Power Director
3.Gabri...sau GabriSfat happy pe mine ma cheama StormAngel
4.Destul de ok dar vezi sa nu faci prosti adica daca te pune cineva sa de arunci de la etaj nu o faci happy