| Kittyzzz a întrebat:

HELP! am o problema, voi primii vineri un catelus 27.06. 2014 care pe data de 6 face 1luna, imi puteti spune va rog ce ii pot da sa manance?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sper ca nu le dai sa manance laptic in primele luni cand sunt pui cum face majoritatea, deoarece exista riscul sa faca viermisori. Exista un pedigree special pentru ei, am vazut in supermarketurile mari ( Cora, Billa, Auchan ) acolo vei gasi sigur acea hrana pentru el. happy

| DenissaRoxana a răspuns:

Royal canin junior... fara lapte!

| username010000000 a răspuns:

Bedy gry