| amdr001 a întrebat:

Hey! acum cateva minute mi-am cumparat un pui chihuahua cu alb si maro deschis :X:X:X si chiar nu m-am gandit la nume! va rog! nu pot sa ii pun deocamdata un nume dupa personalitatea lui... e foarte mic happy ce nume i s-ar potrivi oare? nu am nici o idee! nu vreau de pe net liste intregi! ca de'alea pot si eu sa gasesc! va rog, scrieti cele mai dragute nume si frumoase pentru un chihuahua mic :X [e baiat] big grin

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine astepti vreo doua zile pana ii gasesti un nume pe care sa NU i-l schimbi. Nu poti sa botezi un caine "deocamdata", ca, pe urma, il zapacesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dixie (Dixi), Spike (Spaic) sau Spikey (Spaichi), Dexter (Dextăr), Abby (Abi)

| ingerashmyk a răspuns:

Angel, bruno, brutus, dodo, jocob, gimi, sim, rony,