| MeGustaaaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o femela chihuahua si un mascul, dar nu stiu ce culori sa fie: alb, crem, negru, maro, negru cu maro. Si nu stiu ce nume as putea sa le dau...As vrea ceva nume dragute pentru catlusi micuti. Funda. P. S.big grinati pe Google la Imagini si vedeti cum ar arata fiecare chihuahua in culorile de mai sus si sa imi ziceti care v-ar placea!

1 răspuns:
| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Pai mie sincer imi place cu maro sau cu maro si alb impreuna ca sunt tare draguti asa si cam aste sunt de obicei culorile lor...si nume nu prea stiu poti cauta tu pe google si scrii nume de catei chihuahua ceva de genuhappysper ca ti-am fost de ajutor funda? Dbig grinbig grin