| JammyBrooks a întrebat:

Hey all!
Am un purcelus de guineea, si am 3 intrebari legate de elhappy
1)Cum il pot face fericit?
2)Cum imi dau seama ce varsta are?
3)Are ceva daca ii dau mancare de hamsteri?(nu mananca de porcusori).

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

1. Nu-l tine mereu in cusca. Lasa-l liber in balcon.
2. Asta nu stiu
3. Nu-i mai da mancare pentru hamsteri sau porcusori are o multime de chimicale. El traieste in salbaticie. E invatat sa manance legume in general.

Eu am avut doi. Le dadeam cartofi, castraveti, morcovi. Bafta!

| Robert_Marinel_Tudorache_1984 a răspuns:

Este exact cum spune elvina doar ca la 2
iti poti da seama dupa dorinta sa de a realiza reproducerea asa mi-am dat seam si la al meu la 1 jumate el asat vroia sa faca