| ady13000 a întrebat:

Hey! Am o intrebare :Am 2 nimfe de un an si cateva luni si vreau sa le imperechez, dar am auzit ca daca nu au un cuib special nu fac pui asa ca am cumparat unul si l am atasat de cusca. Numai ca ele acum sunt curioase sa intre in el dar le e frica si nu prea ar da semne ca vor sa se imperecheze.Ce sa fac? Sa le las
sa isi vada de treaba lor pana vor vrea sa faca pui sau pot cumva sa le influentez grabirea imperecherii?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lași în pace. Cred ca o să își vadă ele de treabă. Dacă nu e perioadă împerecherii... Mici șanse.