| belica a întrebat:

Hey...buna TPU. ma puteti ajuta si pe mine va rog?
Hamsterul meu are o problema.I-au aparut niste bube
prima oara i-a aparut sub gura una destul de mare dupa care i s-a extins si in acea zona i-au iesit mai multe una peste alta. Acum i-au iesit pe tot corpul si uneori se cam scarpina si ii cade parul de pe spate.Ce pot face inafara de veterinar?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Altceva decat sa il duci la un veterinar, nu ai ce sa faci, doar veterinarul dupa ce il consulta o sa iti spuna exact ce are ( poate sa aiba o iritatie sau o boala) dar si care este medicamentul adecvat in functie de greutatea dar si de varsta animalului.