| GoddesWilma a întrebat:

Hey. Cumpar pui de Bull Terrier cu pretul de 200 de lei. Rog seriozitate. Stiti vreo-un site de unde il pot lua cu pretul asta? puppy dog eyes

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS. URGENT! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Anduta_1569 a răspuns:

La pretul asta nu vei gasi un pui de rasa si sanatos dar si cu pedigree, microcip etc.
Vei gasi un pui cu pedigree(carte de origine), un pui de calitate pentru show cu peste 200 euro.
Daca nu esti dispusa sa iti cumperi un caine pentru show, degeaba iti cumepri tu caine de rasa cu pedigree..cu ce te incalzeste..in plus..pacat de cainewinking
Cainii cu pedigree trebuie dusi la expo sau ii duci la examene de lucru.

| viotedy a răspuns:

La pretul asta nu gasesti, doar vreo corcitura.mai strange bani si pe la 400 gasesti.

| KinderBeeeib a răspuns:

La pretul asta nu ai cum sa gasesti incearca pe site de vanzari sau adoptii daca nu la pet-shop. Funda?

| alexandru2013sergiu a răspuns:

Eu am 4 puiuti de bull terrier 3 femele si 1 mascul de rasa cu vaccinurile la zi, cu pasaport cateii au 2 luni daca te intereseaza baga idu asta alexandrualexandru2013@yahoo.com

| GoddesWilma explică (pentru alexandru2013sergiu):

Lasa-mi te rog un nr de telefon in privat. m-ar interesa happy