| a întrebat:

Hey big grin cam cat ar costa un yorkshire terrier sau un chihuahua...sau niste haine pentru catei? Sunt rasele mele preferate; X si mi-as dori sa cumpar unul big grin si niste imbracaminte pentru el :*

Răspuns Câştigător
| Anda_5897 a răspuns:

Cainii ar costa cam 500 de euro (nu te mint, te poti interesa), iar daca vrei sa ii iei cu pedigree atunci deja cred ca vreo 900 de euro (poate mai putin). tocmai ieri m-am uitat pe un site grozav cu haine pentru caini pentru ca am si eu unul si vreau sa-i iau ceva dragut si hainele costa de la 100 lei in sus. asa era pe acel site (pretul maxim de 300 lei). unele din acele haine erau cu cristale si erau chiar la un pret scazut: 150 lei. erau foarte frumoase!

5 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai uite aici catei gratis:Http://www.aaz.ro/......ire-Terrie

Haine, de buna calitate mai mult, pana intr-un milion sau chiar mai mult.

| kytty a răspuns:

Buna:)
http://www.anunturi.biz/anunturi/donez+yorkshire+terrier
un chihuahua din cate stiu eu e 300 euro

bafta:)

| Brumilicious a răspuns:

Eu am un yorkshire terrier rasa originala toy...
costa 10 mil lei vechi
asta ar veni cam 250 euro...

| ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ αℓуηα ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ a răspuns:

Canii in jur de 200 de euro si hainele...in jur de 1 milion jumate` - 2 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un chihuahua care tocmai mi-a fatat un catelus dar nu am cumpatat-o ci mi-a dat-o alt cineva de cand era micuta.