| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mi-am facut un blog despre IMVU, cu sfaturi si trucuri pentru credits, haine, si asa mai departe. Vreau parerea voastra, daca se poate. http://imvustyle.blogspot.com/

Da stiu, ca unele metode sunt cunoscute, si ca nu prea am fost activa pe blog, avand in vedere ca are postari putine, insa lucrez momentan la un hack pentru imvu care este in testare.

Totusi, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Parere? Simplu, esti o mincinoasa.
"insa lucrez momentan la un hack pentru imvu care este in testare" fii serioasa, abia ti-ai facut un blog si nici ala nu a fost prea usor de facut pentru tine, ma indoiesc ca ai habar de vreun limbaj de programare pentru realizarea unui hack.

| stefanxxl123 a răspuns (pentru Ronnix):

Pai cand il termini frate?

| ralucaraly a răspuns:

Este un blog reusit

| stefanxxl123 a răspuns:

Naspa ca nici nu stiu de unde sa ffac ciestile astea

| Ro_Imvu_1976 a răspuns:

Mmi-ar face placere sa pot lua legatura cu tine id mes imvu_ro sau pe facebook
http://imvu.ro