| Edy1995 a întrebat:

Hey. Stie cineva de unde as putea cumpara un pui de bufnita?
Sora mea le adora si as vrea sa ii fac o surpriza de ziua ei!

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Probabil de la un loc specializat în animale. Dacă nu găseşti, caută pe google de unde ai putea lua. Poate nu sunt la tine în localitate/oraş.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi noaptea afara si prinde-le. Alții nu au ce mânca, iar tu dai bani pe bufnite. Rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa ii iei si tu, ca un om normal, una de plus? Un furby de exemplu, dracia e vorbitoare.

https://www.google.ro/......ps?/search

| Edy1995 explică:

Credeam ca e de la sine inteles dar vad ca trebuia sa mentionez ca as prefera sa raspundeti la intrebare doar daca stiti raspunsul.
Site-ul se numeste "Toti Pentru Unul", pentru numele lui Dumnezeu. Nu Toti Impotriva la Unul...
Acum se gasesc filantropi si copii care inca se joaca cu jucarii de plus sa raspunda doar pentru a se afla in vorba. Recunosc, e vina mea! Imi cer scuze ca am intrebat.