| mikilica a întrebat:

am o intrebare am un catelus dar nu stiu ce rasa (cred ca i de sobolan sau corcitura big grin) ce ar trebui sa-i cumpar? FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu inteleg,fi mai concret,cum adica "de sobolan"? nu exista o rasa ca aceasta,nu ne pui o poza?
in primul rand doua vase de inox sau ceramica,unul pentru apa si altul de mancare,mancarea recomandata ar fi Orijen, Acana, Hill's etc.sunt cele mai bune,Royal canin sunt cancerigene chiar daca sunt bune la gust si sunt cele mai scumpe! O zgarda,lesa,cand mergi la plimbare sa-i iei un ham,perie speciala pentru caini,jucarii pentru caini, si multa dragoste care nu se gaseste in comert, asta trebuie sa o rezolvi tu happy

1 răspuns:
| simina2000 a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa ii iei 2 castronase sa aiba din ce bea apa si manca, mancare, lesa zgardasau ham si niste jucarii cam atat pentru inceput. Succes!