| Robert_George_2001 a întrebat:

Am o întrebare:Cintezele (zebrele australiene) pățesc ceva din cauza undelor wi-fi?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, unele cercetari care se fac despre radiatiile electromagnetice au drept cobai pasarile pentru ca sunt sensibile la asa ceva. Daca vrei am un documentar.

| vocea a răspuns:

Este posibl, experimentele noastre afecteaza toate animalele si mediul inconjurator.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Posibil. Nici pentru oameni nu este bine, numai ca noi suntem mai rezistenti.

| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Se fac mai negre