| AdaRuxAndRA a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema imensa. De cand a început vara, un catel s-a stabilit în fata blocului meu. E mare și frumos. L-am îngrijit zilnic si nu a mai parasit blocul, însă există o problemă. Latra la vecinele din scara vecina (doar la ele, în rest e linistit si mananca paine). Are un latrat foarte gros. Azi stateau la,, Sfatul Babelor Uracioase" si vorbeau ceva de eutanasiat sau hingheri, le-am auzit eu. Nustiu de ce latra la ele. Eh...defapt il inteleg ca eu daca as fi caine, nu le-as latra, le-as MUSCA.
In fine, sunt foarte agitata pentru ca eu, joi plec 10 zile la munte.
Ce fac?
Acum 5 minute iesi una pe balcon si-l injura ca o nebuna. La mine la tara mai am 4 caini maidanezi, iar bunica mea de 75 de ani nu se descurca asa bine.
Aveți idei? Dau funda! sad

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se descurca singur pana te intorci

| Blacky22345 a răspuns:

Mai bine nu pleca