| Cuky1000 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Tocmai am venit de la catelusele mele si tot ma framant cu o intrebare de cateva zile.Am observat ca de fiecare data cand mergeam la Linda si Cleo(fetitele mele),Cleo avea boticul umed,dar Linda, nu.Credeti ca ar putea avea ceva Linda? Am auzit ca cainii,ca sa fie sanatosi, trebuie sa aiba botul umed.E adevarat?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Salutări.
nu ştiu, eu am impresia că puii de căţel trebuie să aibă boticul umed..totuşi,poate mă înşel, şi sunt toţi sănătoşi.aşa că, pentru siguranţă, mergi şi întreabă un veterinar sau interesează-te de pe internet.
Baftă!

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Eu stiu ca daca nu au botul umed nu e prea bine, sunt bolnavi

| Melaniaaa a răspuns:

Nu, il au umed pentru a putea mirosi. Pate nu are acest simt prea dezvoltat.