| ItachiUchiha a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste jocuri de xbox360. Aveti idei, in afara de Gta 5?

Răspuns Câştigător
| Adr_Andrei_1996 a răspuns:

Saints Row IV (gen GTA dar e mult mai interesant), The Witcher 2, Fable 3, Fifa 15 (trebuia sa te astepti ca o sa iti sugereze cineva asta laughing ), Blur, Gears of War 3, Mirror's Edge (e cam vechi, nu sunt sigur daca il mai gasesti), Halo 4, Fallout New Vegas, Mass Effect (oricare din ele) si Portal 2... Astea sunt cele mai bune jocuri pe care le am eu. Distractie placutewinking!

6 răspunsuri:
| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Far cry 4, borderlands the pre sequel, midle earth shadow of mordor, dragon age inquisition si daca tot sunteti cu saints rowu... gat out of hell

| StefanNumeDeCod a răspuns:

Eu tocmai mi-am cumparat Saints Row The third si e supeer dar poti sa iti iei skate 3, chiar daca nu esti lasionat e super jocul si iti mai recomand si call of duty ghosts ( le am pe toate si spun din propria experienta)

| ItachiUchiha explică (pentru StefanNumeDeCod):

Am COD Ghost si Skate 3

| ItachiUchiha explică (pentru StefanNumeDeCod):

Ma gandeam sa imi iau RDR(Read Dead Redemption), dar as mai vrea sa imi iau ceva

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Watch Dogs (super jocu')