| 2Names a întrebat:

As vrea sa stiu...am voie sa le fac baie la iepurasi? Cum? MERSY

Răspuns Câştigător
| MyaMySeSpune a răspuns:

Pai trebuie sa incalzesti niste apa nu foarte fierbinte dar nici prea rece si sa le feresti ochi si urechile de apa sau sampon! funda plzz n-an nici unasad am niste rude veterinari si stiam despre asta de asemenea stiu si la catei

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu, nu ai nevoie.
Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu apa. pai. iei o carpa umeda si ii stergi cu ea... sa nu le bagi apa in urechi.
Umezesti carpa de mai multe ori si o storci si il stergi. dupa il usuci cu fheonul dar sa nu il tii f aproape ca e fierbinte. la vreo 10 cm asa.

Dar nu il spala des. rozatoarele sunt animale ff. curate. [ odata la 3 luni.6 ]