| IIssaIssabella a întrebat:

cine stie cam cat costa un pui de Golden Retriver?

Răspuns Câştigător
| lips a răspuns:

Http://www.animale.aaz.ro/detalii/280261/golden-retriver uite de aici poti sa-l cumperi costa 250 € pui golden retriver daca vrei sa vezi si alte preturi poti sa te duci la un pet shop poate ca o fi mai conenabil pretul [250 € = 1 060, 91243 lei noi] sper ca te-am ajutat bafta si sper sa ai noroc :-* :d ^_^ fundita?

4 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

In general e cam 250-300 euro,dar cum am mai spus si altora,depinde si de unde il cumperi,varsta,daca are pedigree,ce tip de pedigree, depinde si de crescatorie daca de acl vrei sal cumperi, etcwinking

| Alberto_8291 a răspuns:

Pai ajunge undeva la 500 ron.Si vara mea de 23 de ani a facut rost de un puisor mascul.Am intrebat-o cat a dat pe el si mi-a spus ca a dat 536 ron.Chiar am acu am chef sa ma joc cu el. Funda?

| AnnaAnnne a răspuns:

Eu am dat pe Goldenul meu Retriever 300 de euro(12 milioane)

| IIssaIssabella explică:

Oh scuzati-ma de categorie