| Lolituta a întrebat:

Are cineva pui de golden retriver de dat/de cumparat?

3 răspunsuri:
| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

In primul rand. Gilden retrieverii nu sunt de tinut la bloc ca sunt prea jucausi si au nevoie de mult spatiu sa alerge IUBESC SA ALERGE! asa ca daca stai la bloc mai bine iti iei un bichon. Eu asa te sfatuiesc. Dar daca stai la casa sau la vilabatting eyelashes e superb. Iar la raspuns la intrebarea ta:d thinking NU AM. scuze sad eu ti-am dat niste sfaturi sare iti vor fi folositoare daca vei avea noroc sa achizitionezi un golden retriever! thumbs up. asa ca succes pa pa Semnat FlowerPower peace sign

| Lolituta explică:

Multumesc flower power pentru raspuns! singura problema este acum ca nu stiu unde pot gasi un golden retriver

| Caseopeea a răspuns (pentru Lolituta):

Întreaba medici veterinari, s-ar putea sa fi avut clienți ce aveau goldăn retriver si au pui. Multa bafta!