| Nicodim7 a întrebat:

Stie cineva cat costa un catel de la canisa premium labrador, golden retriver?

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu cumparati caini din canise ce cresc mai mult de 2-3 rase fiindca la cati caini au acolo nu stiu cat de in regula sunt cu testele parintilor si alte acte. Canisele ce se respecta cresc rasa din pasiune nu pentru bani, ca o fabrica ce sunt canisele gen kris, premium, caini-de-vanzare.ro s.a. + ca vand si caini cu niste preturi exorbitante... Daca dai un search pe net gasesti canise ce cresc rasele respective.

| viotedy a răspuns:

Peste 200 euro.si nu te intrebi de unde au catei din toate rasele de vanzare? uita-te pe publi24.ro si gasesti la 100 euro.mai frumosi si mai sanatosi. poti vedea parintii....la premium sunt adusi din Ungaria...

| AlexAleex a răspuns:

Peste 200 de euro, asta e sigur.

| Nicodim7 explică:

Spuneti-mi niste canise sub 100 de euro.

| SimoSan9 a răspuns:

Eu am un labrador bej foarte frumos de la canisa premium. acum are 1 an si a fost mereu sanatos. este o firma serioasa si nu am nimic ce sa ii reprosez. eu am dat atunci in jur de 10 mil si nu am regretat nicio secunda ca am luat cainele de la ei. happy succes!

| SimoSan9 a răspuns:

Eu te indrum sa alegi labrador pentru ca nu are parul acela lung si greu de intretinut ca un golden retriver