| 1123152525 a întrebat:

cite poate sa-mi dea si mie un cod webkinz nefolosit parinti zic ca e prea scump si nu imi i-a daca aveti unu si vreti sa il dati imi dati emailul!

Răspuns Câştigător
| kristy10 a răspuns:

Te invat eu cum se face.Prima data du-te la carrefour,a doua oara alegeti un animal care iti place, a treia oara du-te cu el unde nu te vede nimeni, a patra oara scrieti codul pe ceva, a 5 oara vi acasa si te joci. E greu?(funda?)

4 răspunsuri:
| ema01 a răspuns:

Pai daca il vrei nefolosit tot trebuie sa dai aceeasi bani pentru. ca nu e folositadika l-ai primi de pomana!

| demoliciouss a răspuns:

Ai putea sa-ti faci tu un cont normal, nu trebuie neaparat sa fie de membru.stiu si eu mie nu mi s-a parut scump.am un pink ponylove struck
big grin

| YoPOFOleTz a răspuns:

Ba nu lua codu ca copilu ala care o sa cumpere jucaria nu mai ii merge codu si da bani degeaba;(( nu fiti rai

| kristy10 a răspuns (pentru YoPOFOleTz):

Copilul care cumpara jucaria o sa vada ca este codul desfacut